Logotipų kūrimas

Logotipas – tai svarbiausias Jūsų prekės ar paslaugos ženklas. Tai įmonės veidas, suteikiantis galimybę klientui identifikuoti organizacijos dvasią, kokybės standartus bei patikimumą.

Linorté Design pagrindinis siekis – sukurti aukščiausios kokybės logotipus, padedančius Jūsų klientams išskirti Jus iš kitų rinkos dalyvių, įskaitant Jūsų konkurentus.

Prekės ženklo kūrimo paskutiniame etape, pagal kliento pageidavimą galima sukurti mini arba pilnos versijos Brandbook’ą (grafinio identiteto / logotipo / prekinio ženklo naudojimo vadovą), kuriame bus apžvelgiami pagrindiniai ir papildomi / pageidaujami prekės ženklo panaudojimo aspektai, tokie kaip:

 

  • Pagrindinės identifikacinės prekinio ženklo spalvos / spalvinė gama
  • Prekinio ženklo šriftai / papildomi šriftai
  • Logotipo saugumo zonos, naudojant jį vieną ar su papildomu tekstu
  • Minimalūs logotipo panaudojimo dydžiai
  • Papildomai: firminio blanko, vizitinės kortelės, voko dizainai ir kiti darbai, priklausomai nuo kliento pageidavimų.

Investicija į aukštą darbų kokybę

Linorté Design nuolatos siekia būti pirmoje vietoje, todėl kuriant logotipų dizainą naudojame aukščiausias technologijas. Tai padeda mums idealiai atkurti spalvas, kontrastą bei detales. Naujausia ir pažangiausia įranga leidžia garantuoti minimalias grafikos parametrų paklaidas ir sukurti puikius logotipus. Logotipai pateikiami visais populiariausiais vektorinės ir taškinės grafikos formatais. Taip pat sukuriama keletą spalvinių variantų bei pateikiame naudojimo rekomendacijas, atsižvelgiant į konkretų projektą.

Logotipo dizainas, kuriantis vertę

Linorté Design logotipai gaminami ne remiantis jausmais, bet pagrindžiant grafika, kad vėliau logotipą galėtumėte spausdinti, graviruoti, spaustį ant gumos, registruoti, patentuoti ir netik. Atsižvelgiama ir į tokius faktorius, kaip spalvų blukimas saulės šviesoje, potencialaus vartotojo pritraukimas, atsižvelgiant į jo lytį ir ne tik. Linorté Design svarbi logotipo išliekamoji vertė, todėl gamybos procesui skiriamas didelis dėmesys, atidumas ir profesionali patirtis logotipų kūrimo srityje.

Logotipo saugumo zonos. UAB TURBOBALTIC Brandbook kūrimo etapas | Linorté Design 2020 m.